Zomerkamp 2023 te Oirschot zit er op

Helaas zit het zomerkamp 2023 te Oirschot er weer op. Het was een geslaagde week met mooi weer, maar misschien soms een beetje warm. Wij hopen dat jullie dat ook vinden. Jullie kunnen nu lekker uitrusten en genieten van de zomervakantie.

Ook dit jaar hebben we gebruik gemaakt van Facebook en Instagram om onze gebeurtenissen te delen. Ook is er van elke dag een kampfilm gemaakt. Mocht je deze nog niet hebben gezien, vraag dit dan na bij je leiding of begeleiding.

Onze dank gaat uit naar de sponsoren, ouders/verzorgers en leden van de groep die het zomerkamp mogelijk hebben gemaakt.

Na de zomervakantie komen we op zaterdag 26 augustus weer bij elkaar om het nieuwe seizoen te openen met het traditionele overvliegen. Hier krijgen jullie nog nader bericht over.

Mocht je na het zien van de foto's interesse hebben in de Scouting, je bent van harte welkom in het nieuwe seizoen een aantal opkomsten mee te draaien.

Namens iedereen een fijne zomervakantie! ☀

Reactie toevoegen