Oliebollenactie 2020 afgesloten met verkoop op Brinkplein

Vandaag, oudejaarsdag in het bijzondere jaar 2020, heeft de Scouting Prins Hendrikgroep op het Brinkplein de jaarlijkse oliebollenactie afgesloten met de losse verkoop van oliebollen en appelbeignets. Degene die tijdens de voorverkoop eerder deze maand bij de jeugdleden oliebollen hadden gekocht, konden deze vandaag tussen 10:00 uur en 15:00 uur afhalen bij ons kraampje op het Brinkplein. Deze was aangepast om te voldoen aan de coronamaatregelen. Ook dit jaar konden bedrijven via de website oliebollen en appelbeignets bestellen en deze werden dan door ons bezorgd.

Er zijn dit jaar 3400 oliebollen en 500 appelbeignets verkocht. De opbrengst van deze actie gaat naar de groep. Bedankt voor uw steun.

Wederom veel dank aan Bakkerij Vreugenhil uit Maasdijk voor het bakken van de overheerlijke oliebollen en appelbeignets!

De leden, leiding en bestuur van de Scouting Prins Hendrikgroep wensen u een scoutingvol 2021 toe!

Reactie toevoegen