Zomerkamp 2019 te Hoogerheide zit erop

Helaas zit het zomerkamp 2019 te Hoogerheide er weer op. Ondanks het warme weer hebben wij met elkaar een top week gehad! Handelsonderneming A.C. van der Knijff BV heeft de vrachtwagen van S. van Holstein Transport gesponsord, zodat we alle spullen konden meenemen op zomerkamp in Hoogerheide. Sander bedankt voor het rijden! Wij willen hierbij iedereen bedanken voor het mogelijk maken van een top kamp.

Zomerkamp 2019 - Groepsfoto vrachtwagen

Op zaterdag 7 september wordt het scouting seizoen 2019 - 2020 geopend met een gezamenlijke opkomst met het traditionele overvliegen. Hier krijgen jullie nog nader bericht over.

Ook dit jaar hebben we veel gebruik gemaakt van de sociale media zoals Twitter en Instagram. Alle tweets (met foto's en filmpjes) van het zomerkamp zijn hieronder terug te lezen.

Reactie toevoegen