Oliebollenactie 2017 afgesloten op het Brinkplein

Gisteren, zaterdag 30 december 2017, heeft de Scouting Prins Hendrikgroep op het Brinkplein de jaarlijkse oliebollenactie afgesloten met de losse verkoop van oliebollen en appelbeignets. Degene die tijdens de voorverkoop eerder deze maand bij de jeugdleden oliebollen hadden gekocht, konden deze vandaag tussen 09:00 uur en 15:00 uur afhalen bij ons kraampje op het Brinkplein. Ook dit jaar konden bedrijven via de website oliebollen en appelbeignets bestellen en deze werden door ons op 29 of 30 december gratis bezorgd.

Oliebollenkraam 2017

Er zijn dit jaar ongeveer 3900 oliebollen en 800 appelbeignets verkocht. De opbrengst van deze actie wordt gebruikt om de bovenverdieping van ons clubhuis verder af te bouwen. Dank u wel voor uw steun!

Wederom veel dank aan Bakkerij Vreugenhil uit Maasdijk voor het bakken van de overheerlijke oliebollen en appelbeignets!

De leden, leiding en bestuur van de Scouting Prins Hendrikgroep wensen u een scoutingvol 2018 toe!

Reactie toevoegen