Zomerkamp 2016 te Amersfoort zit erop ...

Helaas zit het zomerkamp 2016 te Amersfoort er weer op. Iedereen bedankt voor deze geslaagde week. Wij hopen dat jullie dat ook vinden. Jullie kunnen nu lekker uitrusten en genieten van de zomervakantie. Op zaterdag 27 augustus wordt het nieuwe seizoen geopend met een gezamenlijke opkomst met het traditionele overvliegen. Hier krijgen jullie nog nader bericht over.

Ook dit jaar hebben we veel gebruik gemaakt van Twitter om het thuisfront op de hoogte te houden. Alle tweets (met foto's en filmpjes) van het zomerkamp zijn hieronder terug te lezen.

Vanavond is in De Staat van Stasse op NPO Radio 2 een voicemailbericht van Maarten van de welpen te horen die verteld hoe leuk hij het zomerkamp vond. Dit voicemailbericht zal tussen 20:00 uur en 20:30 uur uitgezonden worden. Deze zal ook na uitzending op de website geplaatst worden.

Update: rond 20:25 uur was Maarten te horen. Klik hier om het fragment te beluisteren.

Wij wensen jullie een fijne zomervakantie en tot de opening van het nieuwe seizoen op zaterdag 27 augustus.

Reactie toevoegen