Oliebollenactie afgesloten op Brinkplein

Vandaag, op oudejaarsdag, heeft de Scouting Prins Hendrikgroep op het Brinkplein de jaarlijkse oliebollenactie afgesloten met de losse verkoop van oliebollen en appelbeignets. Degene die tijdens de voorverkoop eerder deze maand bij de jeugdleden oliebollen hadden gekocht, konden deze vandaag tussen 09:00 uur en 15:00 uur afhalen bij ons kraampje op het Brinkplein. Ook dit jaar konden bedrijven via de website oliebollen en appelbeignets bestellen en deze werden dan door ons op 30 of 31 december bezorgd.

Oliebollenkraam

Dit jaar zijn er ongeveer 3.850 oliebollen en 650 appelbeignets verkocht. De opbrengst van deze actie gaat naar de groep en dit kunnen we hard gebruiken voor het bouwen van lokalen op de zolderverdieping. Bedankt voor uw steun.

Wederom veel dank aan Bakkerij Vreugenhil uit Maasdijk voor het bakken van de overheerlijke oliebollen en appelbeignets!

Reactie toevoegen