Steun de groep bij de Rabobank Clubkas Campagne!

Dit jaar doet de Scouting Prins Hendrikgroep mee aan de Rabobank Clubkas CampagneRabobank Clubkas Campagne welke wordt georganiseerd door Scouting Westland.

Bij de Rabobank Clubkas Campagne bepalen de leden van Rabobank Westland via deze website welke verenigingen en stichtingen een sponsorbedrag van ons ontvangen. Hiervoor krijgt ieder lid vijf stemmen. U mag maximaal twee stemmen uitbrengen op dezelfde club. Een voorbeeld: uw (klein)dochter/zoon is lid van Scouting Hoek van Holland en uw (klein)zoon/dochter doet fanatiek aan voetbal. Dan geeft u beide clubs twee stemmen. De overgebleven stem geeft u aan een andere vereniging of stichting die volgens u wel een sponsorbijdrage kan gebruiken.

Er kan gestemd worden op deze website van 4 t/m 17 maart. Doe mee en steun de Scouting Prins Hendrikgroep!

Namens alle kinderen, leiding en bestuur alvast bedankt.