Scouting Prins Hendrikgroep doet mee aan de Rabobank Clubkas Campagne

Rabobank Clubkas CampagneDe Scouting Prins Hendrikgroep doet dit jaar voor het eerst mee aan de Rabobank Clubkas Campagne.

Bij de Rabobank Clubkas Campagne bepalen de leden van Rabobank Westland via deze website welke verenigingen en stichtingen een sponsorbedrag van ons ontvangen. Hiervoor krijgt ieder lid vijf stemmen. U mag maximaal twee stemmen uitbrengen op dezelfde club. Een voorbeeld: uw (klein)dochter/zoon is lid van Scouting Hoek van Holland en uw (klein)zoon/dochter doet fanatiek aan voetbal. Dan geeft u beide clubs twee stemmen. De overgebleven stem geeft u aan een andere vereniging of stichting die volgens u wel een sponsorbijdrage kan gebruiken.

Er kan gestemd worden op deze website van 7 t/m 20 maart. Doe mee en steun de Scouting Prins Hendrikgroep! We kunnen deze bijdrage hard gebruiken voor het afbouwen van de 1e etage van ons clubhuis.

Namens alle kinderen, leiding en bestuur alvast bedankt.